Наша упаковка – гарантія зберігання вашого товару в дорозі.

Варіанти застосування
картонних захисних кутників.

Вариант применения 1

Для захисту країв та фіксація на піддоні рулонних матеріалів.

Рулони встановлюються на піддон та надійно захищаються від зминання по краю краю з двох сторін. Залежно від довжини та ваги рулонів може знадобитися їх фіксація по всьому периметру. Такий спосіб упаковки зберігають багато десятків і сотень метрів рулонних матеріалів.


Для захисту країв та пакування листових матеріалів.

Листові матеріали збираються в «пакети». Поздовжні грані кожного «пакета» захищаються куточками від зминання та сколів. У зібраному «пакеті» листових матеріалів куточки є елементом упаковки, що фіксує. При необхідності можна захистити і поперечні грані, зв’язавши куточки по периметру пакета в жорстку раму.


Для посилення жорсткості конструкції упаковки.

При складуванні та перевезенні виникає необхідність розміщення піддонів у кілька рядів. Використання захисних куточків у двох площинах дозволяє правильно розподілити вагове навантаження. Жорсткий каркас із куточків є несучим елементом конструкції упаковки і надає їй додаткової жорсткості. За цим принципом можуть бути упаковані важкі і дорогі матеріали. Так, наприклад, складуються в два ряди піддони з лицювальною цеглою, де вага кожного піддону більше 1000 кг.


Для захисту країв листових матеріалів від стяжок.

При упаковці листових матеріалів, таких як декоративні оздоблювальні панелі, гіпсокартон, оргаліт та ін., стяжка накладається на спеціальний вкладиш, виготовлений із захисного куточка. Цей спосіб захищає від зминання кути і надійно фіксує листи, зібрані в пакет.


Для захисту піддонів від розсипу.

При укладанні на піддони картонних коробів необхідно використовувати кутники у вертикальній площині. Тут і захищаються кути, і зберігається форма упаковки, тобто усувається можливість розсипання піддону при перевезеннях та складуванні. Крім цього, в 1,5 рази збільшується “рядність” коробів на піддоні в порівнянні з традиційним способом (коли укладені короби обмотують по периметру піддону полімерною плівкою).


Для захисту країв та упаковка рулонних матеріалів кутами, що згинаються.

Нанесення просічок на одну зі сторін кутника надає йому достатньої гнучкості для упаковки великогабаритних рулонів. Стяжки, накладені на кутник, що згинається, перешкоджають розмотування рулону. Забезпечується надійний захист торцевих країв рулонних матеріалів, таких як листовий металопрокат, папір тощо.


Для захисту картонних коробів.

Кутники для картонних коробів захищають кути та створюють додаткову жорсткість при упаковці та складуванні. Можливе застосування кутників із нанесеним по зовнішнім сторонам клейовим шаром. При укладанні на піддон коробів, посилених захисними куточками, збільшується «рядність». За рахунок розподілу вагового навантаження на захисні кутники картонні короби не змінюються.


Для захисту торців.

Застосовуються Г-подібні профілі, що запобігають сколам і зім’яттю торцевих кутів профільованих погонажних виробів і матеріалів.


Деякі приклади упаковки із застосуванням картонного кутника: